Image

Regulamin

Regulamin Ośrodek Góralski Suche 113 34-520 Poronin

 

Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie Obiektu Tatra Góralski znajdującego się w Suche 113 34-520 Poronin

 1. Opiekunem Gościa jest recepcja, tel. 507-950-900

 2. Opłata za pobyt pobierana jest od Gościa w dniu przyjazdu do obiektu (z góry). Zwrot kwoty następuje tylko w przypadku kiedy firma nie byłą by w stanie wykonac usługi, np. brak prądu lub innych podstawowych świadczeń. W przypadku opuszczenia obiektu z innych przyczyn kwota nie jest zwracana.

 3. W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w obiekcie w trakcie trwania doby lub całego pobytu, opłata za pobyt nie jest zwracana. W przypadku opuszczenia pokoju wcześniej i zdania kluczy uważa się że umowa świadczenia usługi jest zakończona i pokój może być posprzątany w celu dalszego zakwaterowania.

 4. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu.

 5. Pokój wynajmowany jest na doby. Doba trwa od godziny 14.00 do godziny 10.30.

 6. Jeśli Gość nie określił czasu pobytu, przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.

 7. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju.

 8. Zatrzymanie pokoju po godzinie 10.30 jest traktowane jako przedłużenie pobytu o jedną dobę.

 9. Obiekt uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę dostępności wolnych pokoi.

 10. Gość powinien zawiadomić recepcję o wystąpieniu szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

 11. Odpowiedzialność Tatra Góralski z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną jest ograniczona, jeżeli przedmioty te nie zostaną oddane do depozytu.

 12. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, który nie znajdował się na parkingu który nie jest parkingiem strzeżonym.

 13. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających Go osób.

 14. Za zagubienie klucza do zamka pokoju pobierana jest opłata 50 zł netto.

 15. Obiekt przyjmuje Gości podróżujących ze zwierzętami. Za dodatkową opłatą w  pokoju może przebywać tylko jedno zwierzę, przy czym  Gość ponosi całkowitą odpowiedzialność za szkody przez nie wyrządzone. Pies musi być trzymany na smyczy i nie może przebywać w części jadalni ani holu.

 16. Palenie tytoniu w pokojach, korytarzu, klatce schodowej, restauracji oraz hallu recepcyjnym jest zabronione. Opłata za spowodowanie alarmu pożarowego wynosi 500zł.

 17. Każdy Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów meldunkowych oraz umieszczenie danych Gościa w bazie danych Obiektu zgodnie z ustawą z dnia 29.10.1997r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. Nr 133 z 1997r., poz.883 z późn. zm.). Gość ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz do ich poprawiania.

 18. Obiekt nieodpłatnie oddaje w prywatne użytkowanie na czas pobytu, a Gość wypożycza na czas pobytu, do własnego, osobistego użytku odbiornik telewizyjny, lodówkę, czajnik komplet ręczników.

 19. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest Am Tatry Sp. zo.o Suche 113 34-520 Poronin nip 736-173-03-38
  Dane osobowe są przetwarzane w celu rezerwacji noclegu oraz świadczenia usług noclegowych, a w przypadku udzielonej zgody również w celach marketingowych.
  Dane osobowe zebrane na potrzeby świadczenia usług noclegowych będą przetwarzane przez okres określony w przepisach prawa, a w przypadku danych zebranych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Tatra Góralski.
  Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Obiektu lub za pomocą skrzynki mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 20. Wszystkie wpłaty na konto firmowe na pobyt w obiekcie są traktowane jako wpłaty zadatku na pobyt i nie podlegają zwrotowi. Obiekt może dokonać przełożenia terminu pobytu jeśli będzie taka możliwość.

Dane do wpłaty reszty kwoty jest pobierane czytnikiem kart płatniczych, gotówką lub na konto firmy.

Am Tatry Sp. z o.o. Suche 113 34-520 Poronin nr konta 79 1090 1838 0000 0001 4225 4959

 

 

 

Recepcja …..................................... Klient …...........................................

Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie Obiektu Tatra Góralski znajdującego się w Suche 113 34-520 Poronin

 

Regulamin dotyczy korzystania z zaplecza SPA oraz urządzeń w gabinecie zabiegowym .

 

Gość oświadcza że zapoznał się z całą ofertą usług którą oferuje obiekt oraz przeczytał cały regulamin który znajduje się w każdym pokoju i akceptuje go w całości składając podpis pod regulaminem.

 

 1. Gość oświadcza że zapoznał się z wszystkimi zabiegami które oferuje obiekt oraz z przeznaczeniem tych zabiegów jak również z wszystkimi przeciw wskazaniami co do stosowania tych zabiegów i oświadcza że wybierając poszczególne zabiegi jest świadomy że nie wpłyną one w żaden sposób na pogorszenie jego zdrowia lub zagrożenia dla jego życia.

 2. Gość oświadcza że w przypadku wyboru pakietu nr 4 z konsultacją lekarską powinien mieć wszystkie badania za okres co najmniej 6 miesięcy które powinien okazać lekarzowi przy konsultacji lekarskiej. Lekarz jak również recepcja obiektu ma prawo zmienić po ustaleniu z gościem pakiet na inny jeśli gość nie będzie miał wystarczających badań lekarskich.

 3. Gość oświadcza że przyjmuje do wiadomości, że konsultacja lekarska polega na badaniu podstawowym i lekarz na podstawie badań mu okazanych i badań podstawowych może jedynie wydać pewne przeciw wskazania co do nie stosowania pewnych typów zabiegów które nie będą wtedy wykonywane ale wykupienie lub korzystanie z zabiegów jeszcze innych z oferty obiektu na własną odpowiedzialność zwalnia z wszelkiej odpowiedzialności obiekt co do rodzaju wykupionych zabiegów jak również masaży.

 4. Gość oświadcza, że w przypadku korzystania z Jacuzzi jak również sauny gdzie jest możliwość regulacji temperatury jest odpowiedzialny za dostosowanie takiej temperatury do swoich potrzeb jak i czasu pobytu w nastawionych temperaturach.

 5. Gość oświadcza że w przypadku zabrania ze sobą osoby nie pełnoletniej jak również dziecka to pełna odpowiedzialność za taką osobę ponosi osoba pełnoletnia która jest gościem obiektu.

 6. Gość zobowiązuje się nie korzystać z zabiegów jak również z innych usług SPA pod wpływem alkoholu.

 

Posiłki w ośrodku w opcji all inclusive

 

 1. Śniadania oraz kolacje wydawane są w formie stołu szwedzkiego w ustalonych godzinach

 2. Obiad wydawany jest w ustalonych godzinach, zupa w wazach plus 2 danie wydzielone

 3. Opcja wyżywienia all inclusive dotyczy wyżywienia wydawanego od 8.00 do 18.00 i nie dotyczy alkoholi.

 4. W opcji wyżywienia all inclusive tylko 2 danie obiadowe nie jest dostępne bez limitu, inne posiłki nie są ograniczone i obsługa dokłada według potrzeb na stół szwedzki.

 5. Jadłospis jest wywieszony w jadalni, skład dokładny poszczególnych posiłków jest dostępny w recepcji.

 6. Gość w przypadku braku możliwości spożywania posiłku według jadłospisu, ma obowiązek zgłosić ten fakt do recepcji i ewentualnie ustalić inne posiłki za które obiekt może zażądać dopłaty.

 

 

Uwaga: W kwestii smaku naszych posiłków – wszystkie obiady są przygotowywane bez żadnych ulepszaczy przypraw typu kucharek czy półproduktów już gotowych. Nasza kuchnia jest zdrowa oraz lekko strawna i opracowana dla osób po 50 dziesiątym roku życia. Mamy nadzieje że docenicie Państwo nasze starania aby Państwa pobyt dla zdrowia był połączony również z zdrową i lekką kuchnią z posiłkami przygotowywanymi w piecu konwektorowym oraz daniach na parze.

 

Życzymy wszystkim udanego pobytu oraz wielu wrażeń, dla nas ważne jest aby spełnić Państwa wszystkie oczekiwania liczymy na ewentualne uwagi które pozwolą nam świadczyć dla Państwa jeszcze lepsze usługi dla relaksu oraz dla zdrowia. Dziękujemy za zaufanie i życzymy miłego pobytu w naszym obiekcie.

 

 

 

Akceptuje regulamin w całości oraz oświadczam że nie wnoszę żadnych uwag. …..........................................